Apartament w Warszawie

Dodaj do ulubionych
Cena: 200 PLN
Dodane 2015-02-10 22:50:15
Kontakt Apartament w Warszawie
ul. Przy Bernardyńskiej Wodzie 11/5
02-943 Warszawa
tel. 606-665-338

Opis

„Apartament w Warszawie” to strona, która powstała z myślą o Państwa wygodzie i o tych chwilach, gdy odwiedzając stolicę, chcieliby Państwo odpocząć w prawdziwie komfortowych warunkach. Jeśli hotele kojarzą się Państwu z bezosobowym noclegiem w nieznanym mieście, kosztowną usługą, która jednocześnie nie do końca spełnia Państwa wymagania dotyczące wygodnego wypoczynku – proponowany przez nas nocleg w Warszawie z pewnością będą dla Państwa doskonałą alternatywą. Nasze apartamenty w Warszawie to niezależne, wyposażone w pełni mieszkania położone w centrum stolicy. Oferujemy łatwy dojazd do praktycznie każdego punktu położonego na terenie miasta.

Jeśli planują Państwo nocleg w Warszawie, warto wybrać nasze apartamenty – Warszawa to miasto, które trzeba odwiedzić i zobaczyć chociaż raz, nawet jeśli miałaby to być tylko krótka wizyta. Można się u nas zatrzymać na dowolnie długi czas (minimalny czas pobytu to jedna doba), a im bardziej ten czas się wydłuża, tym bardziej obniża się cena. Nasza propozycja to idealna alternatywa dla tego, co oferują hotele – Warszawa to, wbrew wielu opiniom, miejsce, w którym można znaleźć wygodne, komfortowe i tanie hotele. Warszawa razem z atrakcjami, które oferuje, jest dla Państwa w zasięgu ręki – w bliskim sąsiedztwie wszystkich naszych apartamentów znajdują się restauracje i kluby, ale jeśli zechcą Państwo przyrządzić posiłek w domowym zaciszu, oddajemy do Państwa dyspozycji wygodną, w pełni wyposażoną kuchnię.

Zapewniamy coś, czego nie mają hotele – Warszawa na wyciągnięcie ręki, najlepsze w mieście apartamenty, Warszawa obserwowana z perspektywy wygodnego mieszkania, a nie zwykłego pokoju hotelowego – to wszystko z pewnością pozwoli Państwu poznać klimat stolicy. Oferujemy Państwu nie tylko noclegi – Warszawa to przecież nowoczesne, tętniące życiem miasto, pełne energii i niespotykanego nigdzie indziej rytmu, dlatego proponujemy Państwu nie po prostu zwykły nocleg w Warszawie, lecz możliwość głęboki relaks i moment wyciszenia się w bezpiecznym, wygodnym mieszkaniu. Tanie noclegi, Warszawa oglądana oczami kogoś, kto może się tu czuć jak we własnym domu – to wszystko jest możliwe! Wystarczy zarezerwować apartament w Warszawie, odebrać w dniu przyjazdu klucze i cieszyć się tym wyjątkowym uczuciem przez cały okres pobytu w mieście

Informacje dodatkowe

Dodatkowe atrakcje Wycieczki Tematyczne
Dostępność obiektu Całorocznie
Hobby grzybobranie, wędkowanie
Możliwość zabrania zwierzęcia: nie
Na terenie obiektu: Kuchnia do dyspozycji, Parking bezpłatny, WI-FI
Rodzaj pokoi 1-osobowe, 2-osobowe, 3-osobowe, 4-osobowe, 5-osobowe
Wyposażenie pokoi Łazienka, Telewizor, Radio, Czajnik, Lodówka, Mikrofalowa, Aneks kuchenny, Internet

Lokalizacja

Polska
Przy Bernardyńskiej Wodzie 11/5 02-943 Warszawa, 02-943

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 885
Wyświetlony: 314
Wygasa: 2018-11-09 22:50:00

Komentarze